Stauff Line w drodze

(Werdohl, Luty 2019)

Stauff Line w drodze

Nowy pojazd demonstracyjny grupy Stauff

Na targach Hannover Messe 2019 grupa Stauff zaprezentuje po raz pierwszy szerszej publiczności swój mobilny pojazd demonstracyjno-ekspozycyjny. W tak zwanym Stauff Liner’erze będzie można uzyskać informacje, obejrzeć wzory, maszyny montażowe oraz akcesoria do wszystkich grup produktów do przewodów hydraulicznych dostawcy systemów z Werdohl. Partnerzy handlowi oraz zainteresowani mogą zarezerwować wizytę pojazdu na wydarzenia wewnętrzne i zewnętrzne, prezentacje oraz szkolenia. Standardowo pojazd posiada na wyposażeniu grupę produktów Stauff Line, w tym Stauff Form z maszyną do obróbki plastycznej rur, Stauff Press z maszyną do montażu wstępnego i końcowego pierścieni zacinających oraz przenośną maszynę do montażu pierścieni zacinających z ręczną regulacją ciśnienia. A także system zgrzewania trzpieni SWG, który w wielu branżach stanowi ekonomiczną alternatywę podczas mocowania podzespołów. Ponadto istnieje możliwości indywidualnego zamówienia prezentacji dalszych grup produktów grupy Stauff. 

Ciekawa opcja dla partnerów handlowych i zainteresowanych

Stauff Liner wyruszył po raz pierwszy w drogę po sąsiednich europejskich krajach już w czerwcu 2018. Partnerzy handlowi mogą skorzystać z pojazdu na przykład podczas wydarzeń firmowych lub regionalnych targów a także podczas teoretycznych i praktycznych szkoleń swoich pracowników i klientów. Na pokładzie pojazdu pracownik firmy Stauff może wystawić również odpowiednie certyfikaty potwierdzające odbycie szkolenia. Korzystanie z pojazdu, który można zarezerwować również na kilkudniowe objazdy po klientach, jest z reguły bezpłatne. Udostępniamy także materiały i gadżety reklamowe oraz reklamę zewnętrzną, na przykład w postaci roll-upów i flag reklamowych. Szczegółowe informacje na temat wymiarów pojazdu, tras i rezerwacji są dostępne pod adresem www.stauff.com/de/liner. Pojazd będzie można zobaczyć na wolnym powietrzu na terenie targów HMI (FG B67) pomiędzy halą 21 i 20.

Obraz 1:

Stauff Liner można zarezerwować na wydarzenia w Niemczech
i krajach sąsiednich
(Fakbriksbillede: Walter Stauffenberg GmbH & Co. KG)

Download billede (JPG, 1417x914px)

Obraz 2:

(Fakbriksbillede: Walter Stauffenberg GmbH & Co. KG)

Download billede (JPG, 2832x1828px)

Obraz 2:

Wsparcie podczas wydarzeń z udziałem pojazdu demonstracyjnego
zapewnia każdorazowo pracownik firmy Stauff
(Fakbriksbillede: Walter Stauffenberg GmbH & Co. KG)

Download billede (JPG, 4000x3000px)

O grupie STAUFF

Od ponad 50 lat przedsiębiorstwa należące do grupy STAUFF, do których od kwietnia 2015 należy również firma VOSWINKEL GmbH, projektują, produkują i sprzedają komponenty do przewodów oraz akcesoria hydrauliczne wykorzystywane do budowy maszyn i instalacji oraz do utrzymania ruchu w sektorze przemysłowym.

Oferowana gama produktów obejmuje obecnie około 40000 standardowych komponentów w dziesięciu grupach produktów oraz szereg rozwiązań specjalnych i systemowych opracowanych pod specjalne wymagania klienta lub w oparciu o własne prace badawczo-rozwojowe.

Oddziały w 18 krajach oraz ścisła współpraca z gęstą siecią dystrybutorów i przedstawicieli w wszystkich ważnych regionach przemysłowych gwarantują maksymalną dostępność serwisu na miejscu.

Na całym świecie grupa STAUFF zatrudnia 1400 pracowników, w tym 560 w pięciu lokalizacjach w Niemczech.

W roku 2017 przedsiębiorstwa z grupy STAUFF wypracowały obrót w wysokości 236 milionów euro.

Press contact

Mr Boris Mette
Head of Marketing Communications
Tel.: +49 (0) 2392 / 916-154
Fax: +49 (0) 2392 / 916-270154
E-Mail: b.mette@stauff.com